Spotkanie duszpasterzy dekanalnych LSO
W czwartek, 29 września 2022 r., w Bibliotece Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie miało miejsce spotkanie księży, którzy w archidiecezji pełnią funkcję dekanalnych duszpasterzy ministrantów i lektorów. Na spotkaniu był obecny Biskup Adam Bab, który [czytaj dalej]