Zaproszenie na randkę małżeńską – 15.02.2023

Zespół ds. Nowej Ewangelizacji serdecznie zaprasza wszystkie pary na randkę małżeńską, w dniu 15 lutego 2023 roku, na godzinę 18.00, do restauracji Zajazd Gościnny (Konopnica 163 D). Spotkania organizowane są w ramach programu Misja Miłość.

  • Misja Miłość to projekt realizowany przez Zespół ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej.
  • Jest skierowany do wszystkich par, które pragną żyć w jedności i miłości. Wierzymy, że nie jest to możliwe bez Jezusa. 
  • Jak osiągnąć trwałą miłość i jedność w związku? Po odpowiedź zapraszamy na spotkania otwarte i na randki małżeńskie. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie internetowej www.misjamilosc.p

Prosimy o wcześniejszą rezerwację – tel. 518 385 226
lub w formie mailowej – misjamilosc@gmail.com

Prosimy o potwierdzenie rezerwacji do 10 lutego 2023 roku. 

Misja Miłość – spotkania otwarte – to cykl trzech spotkań wieczornych prowadzonych przez małżeństwa, na których oprócz Słowa Bożego, które jest w stanie czynić cuda w życiu człowieka, spotkacie dobrych ludzi i dobrą kawę. Spotkania (koniecznie w parach) odbywają się w trzech ośrodkach: Lublin, parafia św. Antoniego, ul. Kasztanowa 1, Chełm, parafia Narodzenia NMP, ul. Lubelska 2, Puławy, parafia św. brata Alberta, ul. Słowackiego 32. Spotkania nie wymagają zapisów. W trakcie spotkań zapewniana jest także opieka dla dzieci.

więcej: www.misjamilosc.pl

Print Friendly, PDF & Email