Ewangelizacyjne przygotowanie do sakramentu bierzmowania
Zespół ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej wyszedł z inicjatywą przygotowania ewangelizacyjnego programu przygotowania kandydatów do bierzmowania dla parafii naszej Archidiecezji. Inicjatywa ta uzyskała błogosławieństwo ks. abp. Stanisława Budzika. W związku z tym zapraszamy wszystkich, [czytaj dalej]