Spotkanie osób życia konsekrowanego 4.10.2015

W niedzielę, 4 października 2015 roku, w parafii pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie (ul. Bursztynowa 20) odbędzie się spotkanie osób życia konsekrowanego, pochodzących z archidiecezji lubelskiej.

Z okazji Roku Życia Konsekrowanego, z zaproszeniem na spotkanie przed Obrazem Matki Bożej Latyczowskiej, Patronki Nowej Ewangelizacji, do osób życia konsekrowanego pochodzących z naszej archidiecezji, zwrócił się abp Stanisław Budzik. Obok rodaków, do wspólnego świętowania i wysławiania Boga za dar powołania oraz za owoce pracy i świadectwa, Arcybiskup Metropolita Lubelski zaprasza także wszystkich kapłanów, siostry i braci życia konsekrowanego pracujących w naszym lubelskim Kościele lokalnym.

PROGRAM SPOTKANIA

godzina: 11.30

Rozpoczęcie spotkania
Konferencja duchowa – ks. dr Andrzej Krasowski, wikariusz biskupi ds. instytutów życia konsekrowanego i stowarzyszeń życia apostolskiego