„12 kroków ku pełni życia – Wreszcie żyć” – Sympozjum: 27.04.2024

Fundacja Dwanaście Kroków zaprasza na Ogólnopolskie Sympozjum Warsztaty „Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia” odpowiedzią na współczesne trudności psychiczne i duchowe, które odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia 2024 r., w godz. 10.00-17.00 w auli Caritas Archidiecezji Lubelskiej (Lublin, al. Unii Lubelskiej 15).

Wśród gości specjalnych będzie można spotkać takie osoby jak: ks. prof. Romuald Jaworski, pułk.prof.Mariusz Jędrzejko, Jacek Racięcki, Rafał Porzeziński, a także innych tj.: ks.dr Marek Wasąg,  Małgorzata Surma, ks. Arkadiusz Paśnik, Kamila Duduś, Michał Jankowski, Leszek i Ewa Chmielniccy, Paweł Sumera, Anna Krawcewicz, Elżbieta Wiewiórkowska. Spotkanie rozpocznie Bp. Adam Bab.

Zapisy trwają do wyczerpania miejsc. Link do zakupu biletu – https://easl.ink/4EYGi

Jest to wydarzenie dla osób szukających zarówno wsparcia psychicznego i duchowego, jak i dla poszukujących metody, by skutecznie pomagać innym.

Szczegółowe informacje oraz program znaleźć można na plakacie, a także na stronie internetowej: 12krokow.net