Ewangelizacyjny program przygotowania kandydatów do bierzmowania

Zespół ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej wyszedł z nową inicjatywą, która została pobłogosławiona przez ks. abpa Stanisława Budzika. Mianowicie chodzi o to, aby przygotować dobry, ewangelizacyjny program przygotowania kandydatów do bierzmowania dla parafii naszej archidiecezji. Jesteśmy już po pierwszych warsztatach (13.06.2015) na których zrobiliśmy solidną ?burzę mózgów? ? podzieliliśmy się swoim doświadczeniem z dotychczasowej pracy ewangelizacyjnej z kandydatami do bierzmowania.
Zapraszamy teraz na drugie warsztaty zarówno tych, którzy byli na pierwszych, jak i tych, którzy na nich nie byli, ale mają za sobą doświadczenie przygotowania do bierzmowania opartego na pracy w małych grupach, z udziałem animatorów, mającego profil kerygmatyczny. Zaproszenie dotyczy zarówno osób duchownych, jak i świeckich.
Warsztaty odbędą się 5 września (sobota) w Domu Spotkania w Dąbrowicy. Ich celem będzie wypracowanie ostatecznego schematu programu formacyjnego w oparciu o nasze czerwcowe doświadczenia.
Warsztaty rozpoczną się o 10.00 i potrwają do godziny 18.00. W ich trakcie zapewniamy obiad dla uczestników. Udział jest nieodpłatny. Z tych powodów bardzo proszę o zgłaszanie się uczestników drogą mailową na adres pjlublin@gmail.com w terminie do 30 sierpnia.
Prosząc o modlitwę w intencji tego dzieła i z nadzieją na spotkanie
Ks. Michał Zybała
Koordynator ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej

Print Friendly, PDF & Email