Spotkanie Młodych w Garbowie

SMAL_2015_plakatCentrum Duszpasterstwa Młodzieży serdecznie zaprasza na SMAL, czyli Spotkanie Młodych Archidiecezji Lubelskiej, które odbędzie się w dniach 21 i 22 sierpnia 2015 r. w Garbowie.

Tegoroczna, trzecia edycja SMAL-u będzie przebiegać pod hasłem ?Kochaj na czysto?, które zainspirowane jest orędziem Papieża Franciszka do młodych na rok 2015: ?Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą?. Spotkaniu w Garbowie towarzyszyć będą dwa znaki: serce oraz krzyż.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas SMAL-u będzie przyjęcie przez Archidiecezję Lubelską znaków Światowych Dni Młodzieży: Krzyża oraz Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani (21 sierpnia) oraz Festiwal Piosenki Pielgrzymkowej i koncert zespołu TGD (22 sierpnia).
Ponadto młodzi będą uczestniczyć w konferencjach, spotkaniach w grupach, adoracjach, Eucharystii oraz w radosnej zabawie, których tematyka nawiązywać będzie do hasła głównego, a celem będzie poznanie prawdziwej miłości, jaką oferuje nam Chrystus.

Koszt udziału w spotkaniu to 20 zł (wliczone są w to ubezpieczenie, posiłki, gadżety uczestnika, możliwość noclegu na polu namiotowym).
Aby skorzystać z noclegu na polu namiotowym należy zabrać swój namiot.

Bardzo zachęcamy do tego, by zorganizować grupy młodzieży, które wezmą udział w tym wydarzeniu!

Zapisów można dokonać poprzez wypełnienie formularza:

zapisy grupowe:

https://docs.google.com/forms/d/1uTapyyte8ar-HJxHAZe6rYl8qVxte1DJCbf9dehnTEQ/viewform?usp=send_form

zapisy indywidualne:

https://docs.google.com/forms/d/1WQ1NkosiHLf_d93a2cNc-7mD5IjdSkUZfH9lhyhGhQM/viewform?usp=send_form

Szczegóły na plakacie, na stronach www.duch.lublin.pl i www.sdm.lublin.pl, a także pod numerem telefonu 815321395.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu Centrum Duszpasterstwa Młodzieży
ks. Adam Bab

Print Friendly, PDF & Email