Dni Muzyki Chrześcijańskiej „Cecylianka” 18-20.11.2016

1.6

Dni Muzyki Chrześcijańskiej „Cecylianka” to spotkania z kulturą i rozrywką opartą o wartości chrześcijańskie. Tegoroczna edycja cecyliańskich koncertów jest propozycją skierowaną zarówno do młodych, jak i starszych odbiorców.

Festiwal rozpocznie się w piątek występami chórów pochodzących z Archidiecezji Lubelskiej. Na sobotę zaplanowany jest spektakl „Faust”  w wykonaniu Teatru ITP działającego przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Podczas niedzielnego koncertu finałowego zaprezentują się zespół „Good God” oraz  Arkadio – raper i freestylowiec, jedna z gwiazd głównej sceny koncertowej podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Wszystkie koncerty rozpoczną się o godz. 19.00, a odbywają się w gmachu Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Lublinie (ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 6). Wstęp bezpłatny.

Program Dni Muzyki Chrześcijańskiej „Cecylianka 2016”

Piątek – 18.11.2016 r.

Chór cecyliański parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie (dyrygent – Małgorzata Świeca)
Pueri Cantores Lublinenses – Archidiecezjalny chór chłopięco-męski (dyrygent – ks. Attila Honti)

Sobota – 19.11.2016 r.

Teatr ITP – spektakl: „Faust. Więcej światła.”

Niedziela – 20.11.2016 r.

Good God
Arkadio