XIV Tydzień Biblijny – Niedziela Biblijna – 1.05.2022
W niedzielę, 1 maja 2022 r., w archidiecezji lubelskiej zostanie zainaugurowany XIV Tydzień Biblijny, pod hasłem: „Posłani z darem pokoju Jezusa zmartwychwstałego”. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu [czytaj dalej]