Uroczystości odpustowe u Matki Bożej Latyczowskiej – 9.10.2022

W niedzielę, 9 października 2022 r., o godz. 12.00 rozpoczną się główne uroczystości odpustowe w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie – Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej, Patronki Nowej Ewangelizacji. Odpustowej Eucharystii będzie przewodniczył abp Witalij Krywicki, Biskup Kijowsko-Żytomierski.

Uroczystość jest jednocześnie ósmą rocznicą intronizacji cudownego obrazu Matki Bożej Latyczowskiej do kościoła pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie i czwartą rocznicą jego koronacji, łącząc się z liturgicznym wspomnieniem Matki Bożej Różańcowej, obchodzonym 7 października.

Doroczne uroczystości w sanktuarium poprzedzi przygotowanie duchowe, które w dniach 6-9 października br. poprowadzi ks. Sylwester Brzozowski.

W dniu odpustu Msze św. będą odprawiane o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 16.30 i 18.00.