Zmiana terminu uroczystej inauguracji roku akademickiego KUL – 16.10.2020

Zaplanowana na niedzielę uroczysta inauguracja roku akademickiego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, w związku z wprowadzonymi nowymi obostrzeniami sanitarnymi, odbędzie się w piątek 16 października 2020 r. o godz. 9.00 w sali CTW-408 (budynek Centrum Transferu Wiedzy).

Uroczystość zostanie połączona z nadaniem tytułu doktora honoris causa KUL przewodniczącemu Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan kard. Kurtowi Kochowi, który wygłosi wykład inaugurujący rok akademicki.

O godz. 12.30 w Kościele Akademickim KUL odbędzie się uroczysta Msza św. pod przewodnictwem kard. Kurta Kocha i homilią: kard. Gerharda L. Müllera.

W związku z nowymi obostrzeniami sanitarnymi, związanymi epidemią COVID-19, od soboty (17.10) zajęcia, z wyjątkiem zajęć praktycznych, do odwołania będą prowadzone w trybie online.