Zbliżają się finały mistrzostw w halową piłkę nożną LSO – 2017

Dobiegają końca rozgrywki kwalifikacyjne VIII Mistrzostw Archidiecezji Lubelskiej Liturgicznej Służby Ołtarza w Piłce Nożnej Halowej o Puchar Metropolity Lubelskiego. Finały Mistrzostw odbędą się w Lublinie, w sobotę 11 marca 2017 r.  Mszy św. na rozpoczęcie rozgrywek finałowych, która odprawiona będzie w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Lublinie – Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej – (ul. Bursztyna 20), przewodniczył będzie abp Stanisław Budzik.

Po zakończeniu Eucharystii uczestnicy finałów udadzą się do ośmiu hal sportowych miasta, gdzie rozpoczną się rozgrywki w poszczególnych kategoriach wiekowych.  Główną halą mistrzostw będzie hala sportowa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Gościem specjalnym mistrzostw będzie Rafał Patyra, redaktor sportowy TVP oraz prowadzący Teleexpressu, który przybędzie z drużyną piłkarską TVP z Warszawy.  O godz. 16.30 w hali Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie drużyna TVP  rozegra mecz towarzyski z drużyną Wojska Polskiego.

Więcej informacji o turnieju na stronie: www.sport-diecezja-lublin.pl


Duszpasterzy Dekanalnych LSO, organizatorów rozgrywek dekanalnych, prosimy o zgłoszenie listy zwycięskich drużyn do dnia 28 lutego 2017 r.  na adres e-mail: lso.duszpasterstwo.lublin@gmial.com

Księży opiekunów zwycięskich drużyny prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej drużyny i odesłanie jej do dnia 7 marca 2017 r. na
adres e-mail: turniejlublin2017@gmail.com

 

Mistrz_LSO-2017

Print Friendly, PDF & Email