Zaproszenie do udziału w Festiwalu Pieśni Maryjnej w Garbowie-Cukrowni

W dniu 26 maja 2018 r. w kościele parafialnym pw. Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny w Garbowie-Cukrowni odbędzie się już po raz 23. Festiwal Pieśni Maryjne „Ave-Maria”. Spotkanie rozpocznie nabożeństwo majowe o godz. 9.00, a bezpośrednio po nim rozpoczną się konkursowe przesłuchania.

Zapraszamy wszystkich uczestników, którzy przez dwadzieścia jeden lat śpiewali na Garbowskiej ziemi, a także tych którzy jeszcze nie gościli w naszych progach, aby wspólnie zaśpiewać Naszej Najukochańszej Matce, oraz naszym ukochanym mamom w dniu ich święta. Zapraszamy solistów, schole, zespoły, chóry. Przewidziane są atrakcyjne nagrody oraz poczęstunek obiadem.

Zgłoszenia wraz z tytułami utworów (maksymalnie dwa) przyjmowane będą do 19 maja 2018 r.

Kontakt:

KSM Garbów-Cukrownia