Wydarzenia biblijne w czerwcu

• W Blasku i Mocy Słowa Bożego – Duchowa lektura Biblii
    Kościół pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Staszica 16
    Dzieło Biblijne Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej zaprasza na Eucharystię oraz duchową lekturę Biblii ? we wtorek 9 czerwca 2015 r. o godz. 19.00 w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Staszica 16. Temat: ?Droga do prawdziwego szczęścia ? ?Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie? (Mt 5,10) ?. Prowadzi ks. prof. Mirosław S. Wróbel.
  • Szkoła Słowa Bożego w Archikatedrze Lubelskiej
    Dzieło Biblijne Jana Pawła II Archidiecezji Lubelskiej i Szkoła Formacji Duchowej zapraszają na wspólnotowe przeżywanie Lectio Divina w Archikatedrze Lubelskiej w czwartek,  11 czerwca 2015 r. Medytacja na kanwie tekstu Ewangelii z XI Niedzieli Zwykłej (Mk 4,26-34) rozpoczyna się o 19.45. Prowadzi  ks. prof. Mirosław S. Wróbel.

Serdecznie Zapraszamy!