Wigilia dla samotnych i bezdomnych parafian u Świętej Rodziny 21.12.2023

W czwartek 21 grudnia 2023 r. o godz. 13.00 na plebanii Parafii – Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie odbędzie się Wigilia dla samotnych i bezdomnych parafian.

Będziemy łamać się opłatkiem, składać sobie świąteczne życzenia, wspólnie śpiewać kolędy i co najważniejsze wspólnie spożywać tradycyjne wigilijne potrawy. Zaś po zakończeniu wigilijnej wieczerzy, najbardziej potrzebujący pomocy parafianie, jak co roku, otrzymają paczki żywnościowe, aby mogli również w swoich domach przygotować świąteczne potrawy.

Sanktuarium Świętej Rodziny w Lublinie zaprasza wszystkie osoby samotne, starsze i dotknięte bezdomnością, z terenu parafii, na wigilię w czwartek 21 grudnia na godzinę 13.00 na plebanię (Lublin, ul. Jana Pawła II 11)..