Wielkopostne rekolekcje filmowe – u św. Maksymiliana w Lublinie – 15.03.2020

Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie wraz z Dyskusyjnym Klubem Filmowym „Kolbe zapraszają na Wielkopostne rekolekcje filmoweJezus w filmie, zatytułowane: „Dotknij Panie moich oczu, abym przejrzał”.

Seanse odbywać się będą w niedziele Wielkiego Postu o godz. 19.00 w Domu Jana Pawła II przy parafii św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie przy ul. Droga Męczenników Majanka 27.

Rekolekcje filmowe poprzedzone będą modlitwą wprowadzającą i zapaleniem świecy; uczestnicy zaproszeni są do oglądania filmu na zasadzie pewnej medytacji – modlitwy treściami, które widzą i słyszą. Po filmie istnieje możliwość spowiedzi lub rozmowy. Dla uczestników przygotowany będzie poczęstunek oraz będzie także możliwość dzielenia się swoimi przemyśleniami.

W programie rekolekcji:

8 marca – Cierń Boga