Warsztaty ?Katolik w świecie mediów?

poczekajka - stowarzyszenie

Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii „Poczekajka” zaprasza młodzież i nie tylko na Warsztaty Medialne – „Katolik w świecie mediów” – w Lublinie na Poczekajce w terminie: 23-24 maj 2015 r.

Warsztaty są skierowane do uczniów szkół średnich i studentów, a poprowadzą je: osoby z Grupy Medialnej Golgoty Młodych (z 5 letnim doświadczeniem).

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby poznać najlepsze rozwiązania z dziedziny grafiki komputerowej, wideo, dźwięku. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak realizować swoje projekty wizualne i muzyczne to nie może cię zabraknąć!

Miejsce: Poczekajka – Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka z Asyżu w Lublinie (al. Kraśnicka 76).

Obowiązują zapisy – do 20 maja ! Formularz zgłoszenia i szczegółowe informacje na stronie www.golgotamlodych.pl . Ilość miejsc ograniczona.

Warsztaty organizowane są przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii ?Poczekajka? w ramach projektu w ramach projektu ?Z Kulturą do Nieba? realizowanego przez Franciszkańskie Centrum promocji Kultury Chrześcijańskiej w Lublinie przy wsparciu Finansowym Urzędu Miasta Lublin.

warsztaty prowadzony w 2014 roku:
Print Friendly, PDF & Email