Ewangelizacyjne przygotowanie do sakramentu bierzmowania

Zespół ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej wyszedł z inicjatywą przygotowania ewangelizacyjnego programu przygotowania kandydatów do bierzmowania dla parafii naszej Archidiecezji. Inicjatywa ta uzyskała błogosławieństwo ks. abp. Stanisława Budzika. W związku z tym zapraszamy wszystkich, duchownych i świeckich, którzy mają doświadczenie w pracy z takimi grupami na warsztaty do parafii św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów) dnia 13 czerwca 2015r. Początek o 10.00 w dolnym kościele.
Jeżeli w jakiejś parafii przygotowanie do bierzmowania oparte było na pracy w małych grupach, pomagała w tym grupa animatorów, miało profil kerygmatyczny, to przedstawicieli takich środowisk (2-3 osoby) zapraszamy na powyższe spotkanie. Zapraszamy również przedstawicieli wspólnot, którzy mają podobne doświadczenie oraz wszystkich, którym leży na sercu ewangelizacja młodzieży. Spróbujemy zebrać na nim nasze doświadczenia i podjąć decyzję co do dalszych kroków.
Warsztaty potrwają do godziny 17.00. W ich trakcie zapewniamy obiad dla uczestników. Udział jest nieodpłatny. Z tych powodów bardzo prosimy o zgłaszanie się uczestników drogą mailową na adres pjlublin@gmail.com w terminie do 5 czerwca.
Prosząc o modlitwę w intencji tego dzieła i z nadzieją na spotkanie
Ks. Michał Zybała
Koordynator ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Lubelskiej

Print Friendly, PDF & Email