VIII Puławskie Międzynarodowe Warsztaty GOSPEL – zapisy

Po raz ósmy Stowarzyszenie „Rodzina” organizuje Puławskie Międzynarodowe Warsztaty GOSPEL, na które zaprasza wszystkich miłośników muzyki, nie tylko gospelowej.  Organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież, dorosłych, chóry, schole i zespoły.

Warsztaty odbędą się w dniach 22-24 września 2017 r., w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach (ul. M. Kowalskiego 1). Zapisy poprzez formularz rejestracyjny na stronie Stowarzyszenia www.rodzina.pulawy.pl do dnia 21 września (koszt udziału to 10 zł).

Warsztaty poprowadzą zaprzyjaźnieni już z nami wspaniali i charyzmatyczni instruktorzy: Agnieszka „Baca” Górska-Tomaszewska z Poznania oraz David Daniel z Wielkiej Brytanii.

Podczas weekendu uczestnicy poznają historię i tradycję muzyki gospel, ale przede wszystkim nauczą się przynajmniej 10 utworów ( w języku polskim i angielskim), które wspólnie wykonają podczas koncertu finałowego w niedzielę, 24 września, o godzinie 19.00 w kościele Miłosierdzia Bożego.

Wstęp na koncert jest wolny.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Marszałek Województwa Lubelskiego, Prezydent Miasta Puławy oraz Starosta Puławski.

Patronat medialny: Radio Lublin, Radio Puławy 24 oraz tygodnik „Gość Niedzielny”.

Warsztaty realizowane są dzięki wsparciu finansowemu Województwa Lubelskiego, Powiatu Puławskiego i Miasta Puławy.

Wszelkie szczegółowe informacje udzielane będą drogą mailową po zgłoszeniu swojego udziału.

Link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/1Hr-eGs42NZtLFJ8QT6I5_O47da6rG5J2ATMM9hb9868/edit?usp=sharing

Print Friendly, PDF & Email