Uwielbienie Silent Disco – u św. Józefa w Lublinie – 27.09.2020

Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam, zaprasza na Uwielbienie Silent Disco, które odbędzie się w niedzielę 27 września 2020 r. o godz. 20.00 w kościele pw. św. Józefa w Lublinie (ul. Filaretów).

Nazwa jest może trochę przewrotna, ale zależy nam na tym, aby przyciągnąć uwagę ludzi, którym do Boga od dawna nie po drodze. Chcemy pokazać, że można inaczej, że można modlić się z radością, nie po smutnokatolicku, że znajdziemy miejsce dla każdego.

Piękna oprawa muzyczna, ma stać się przestrzenią do tego, aby usłyszeć siebie, odciąć się od rozpraszaczy i skupić na tym, co każdemu z nas w duszy gra. A każdemu co innego – jak na Silent Disco, gdzie wszyscy są razem, a w słuchawkach słyszą co innego.

Przyjdź, wyłącz audio na świat, odetnij się od rozpraszaczy i pozwól Duchowi Świętemu działać. Muzyka będzie przestrzenią, która pomoże Ci wejść w klimat modlitwy. Pomoże Ci wsłuchać się w siebie. I Boga. Jak na silent disco – będziemy razem, ale każdy usłyszy coś innego. W każdym sercu wybrzmi inna kompozycja.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/760061734554033

Lubelska Szkoła Ewangelizacji „Miriam” jest częścią Centrum Duszpasterstwa Młodzieży w Lublinie
https://www.facebook.com/LubSEMiriam/

Centrum Duszpasterstwa Młodzieży
https://www.facebook.com/CDMLublin/
www.cdmlublin.pl

Print Friendly, PDF & Email