Ty, Małe Wielkoludy i Cztery Piękne Siostry – nowa książka w wydawnictwie Gaudium

Nakładem Wydawnictwa Archidiecezji Lubelskiej GAUDIUM ukazała się nowa książka zatytułowana „Ty, Małe Wielkoludy i Cztery Piękne Siostry”, autorstwa Magdaleny Torki. To powieść dla młodzieży, ale też i dla młodych duchem i ciałem, która została napisana w stylu fantasy .

Książka została napisana przez Magdalenę Torkę – pisarkę młodego pokolenia mieszkającą w Krakowie, a pochodzącą z okolic Krosna. Jest ona absolwentką ASP, pasjonatką fotografii, filmu i sztuki. To influenserka i blogerka, autorka artykułów i ilustracji o charakterze religijnym, studentka Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Czy młodym wędrowcom uda się odkryć kim jest tajemniczy starzec? Kto jest królem i jak wygląda? Jak mija dzień w Królestwie Trzech Osobistości? Dlaczego nie powinno się przekraczać granicy za strumykiem? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy ruszając w podróż do niezwykłej krainy wraz z grupką nastoletnich przyjaciół. PODEJMIJ WYZWANIE I…. WYRUSZ W PRZYGODĘ NIE Z TEJ ZIEMI.

„Ty, małe wielkoludy…” to przyjemna i lekka do czytania opowieść o grupie przyjaciół, która wyruszyła w nieznaną podróż. Ta podróż to podróż w dorosłość. Obfituje w wiele przygód, wydarzeń i zwrotów akcji oraz w mnóstwo odniesień do chrześcijaństwa np. pomnażanie darów, rozwijanie talentów, bycia przygotowanym, obmycie z grzechów w czasie sakramentu pokuty, o zasianym ziarnie i zbieraniu plonów, wybór między krainą dobra i zła itd. Większość perypetii oparta jest o przypowieści zaczerpnięte z Pisma Świętego (w powieści nazwanego Wielką Księgą). Młodzi ludzie muszą podejmować decyzje i mierzyć się z ich konsekwencjami, ale są pod czujnym okiem właściwych opiekunów. „Przygoda nie z tej ziemi” to opowieść o każdym z nas.

Książka dostępna jest m.in. w księgarni internetowej. Wydawnictwo przygotowało tu także niespodziankę w postaci 30% -ego rabatu.

KSIĘGARNIA: gaudium.pl…

WIĘCEJ:

https://gaudium.pl/
https://www.facebook.com/WydawnictwoGaudium/

Więcej informacji na temat autorki, bohaterów książki oraz procesu jej powstawania:

https://www.facebook.com/torkamagdalena
https://kultura.wiara.pl/doc/8111117.Ksiazka-dla-nastolatkow-z-ewangelicznym-przeslaniem

Print Friendly, PDF & Email