Tato, gdzie jesteś? Społeczne role małżonków a ich tożsamość – 5.12.2021

W ramach trwającego Roku Rodziny „Amoris laetitia” i przygotowań o 10. Światowego Spotkania Rodzin, które obędzie się w Rzymie w czerwcu 2022 roku, parafia archikatedralna zaprasza na cykl wieczornych spotkań zatytułowany „Miłość rodzinna – powołanie i droga do świętości”.

Kolejne spotkanie „Tato, gdzie jesteś? Społeczne role małżonków a ich tożsamość”, odbędzie się w archikatedrze lubelskiej 5 grudnia 2021 r. o godz. 20.00.

W spotkaniu dotyczącym miłości rodzinnej jako powołania i drogi do świętości udział wezmą przedstawiciele środowiska Tato.Net, którzy opowiedzą nam, jak chronić powołanie kobiety i mężczyzny w małżeństwie i rodzinie oraz zaproszą ojców do udziału w warsztatach: 7 sekretów efektywnego ojcostwa.

Tato.Net – środowisko powołane przez Fundację im. św. Cyryla i Metodego. Celem programu jest wzmacnianie rodzin poprzez inspirowanie mężczyzn do bycia efektywnymi ojcami. Warsztaty dostarczają ojcom wiedzy i konkretnych narzędzi, aby każdego dnia rozwijać się w tej wyjątkowej „karierze”.

Tato.net – ODKRYWAMY OJCOSTWO
zaprasza na na warsztat dla ojców:
7 sekretów efektywnego ojcostwa
17-18 grudnia 2021
tato.net

Print Friendly, PDF & Email

Poprzedni artykułNastępny artykuł

Informacje

  • Gość
  • Niedziela
  • VaticanNews

Anioły, śniadania i św. Mikołaj. Przyjdź na RoratyTrwając w jednościRektor KUL: Adwent przynosi nadzieję nawet w najtrudniejszym czasieList metropolity lubelskiego na AdwentKs. Tomasz Dumański zaprasza przed cudowny obraz św. Łukasza

Wydarzenia

1234

Print Friendly, PDF & Email