„Tak-Pomagam“ – XIII Zbiórka Żywności Caritas

W dniach 8 i 9 grudnia 2017 r. (piątek-sobota) odbędzie się ogólnopolska XIII Zbiórka Żywności Caritas pod hasłem „Tak-Pomagam“.

Podobnie jak w latach ubiegłych zbierane będą artykuły spożywcze z długim terminem ważności takie jak mąka, ryż, cukier, makaron, płatki kukurydziane, olej, konserwy, herbata, słodycze itp. Z zebranych produktów przygotowane zostaną paczki, które trafią do najuboższych, chorych i bezdomnych mieszkańców naszego województwa.

W przeprowadzeniu Zbiórki pomagać będą jak zawsze niezawodne Parafialne Zespoły Caritas, Szkolne Koła Caritas oraz wielu innych Wolontariuszy. Wolontariusze wyróżniać się będą koszulkami z logo Caritas oraz identyfikatorami. Żywność natomiast będzie można wkładać do specjalnie oznaczonych koszy. Zbiórka Żywności odbędzie się w Lublinie, Chełmie, Świdniku, Puławach i Krasnymstawie.

Wykaz sklepów znajdą Państwo na naszej stronie http://lublin.caritas.pl/zbiorka-zywnosci-tak-pomagam. Wyciągnijmy naszą pomocną dłoń w kierunku osób potrzebujących w tym przedświątecznym czasie.

 

Print Friendly, PDF & Email