Dni Guadalupiańskie 12.12.2017

Wspólnota Guadalupe zaprasza na tegoroczne „Dni Guadalupiańskie„. Wydarzenia związane ze świętowaniem objawienia Matki Bożej w Guadalupe odbywać się będą w dniach 7 – 12 grudnia 2017 r.

7 grudnia (czwartek)

19.00 – „Oratorium o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Marysi Panny” – Parafia Garnizonowa pw. Niepokalanego Poczęcia NMP w Lublinie

9 grudnia (sobota)

16.00 – Musical „Fátima” – Amfiteatr na Poczekajce (wcześniejsza rejestracja www.gudalupe.com.pl)

10 grudnia (niedziela)

19.00 – Msza Św. i Uwielbienie z Maryją – Archikatedra Lubelska

11 grudnia (poniedziałek) – Peregrynacja relikwii św. José Sánchez del Río

17.15 – Różaniec
18.00 – Msza Święta
19.00 – „Fiesta Mexicana”

12 grudnia (wtorek) – Wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe

19.00 – Msza Święta
20.00 – Koncert Mariachi dla Najpiękniejszej

Wspólnota Guadalupe gorąco zachęca wspólnoty parafialne do przyjazdu w zorganizowanych grupach i poinformowanie o zamiarze przybycia.


Kwartalnik „Czas Maryi”

Chcielibyśmy również poinformować o nowo powstającym kwartalniku guadalupiańskim „Czas Maryi”. Kwartalnik jest czasopismem ewangelizacyjnym i szczególnie podkreślamy w nim rolę, którą odgrywa Maryja w nowej ewangelizacji. W czasopiśmie oprócz opisu szerokich działań naszej wspólnoty oraz zdjęć, znajdują się artykuły o przeróżnej tematyce. W pierwszym numerze poruszamy takie tematy jak: czystość w objawieniach fatimskich, czas Maryi – Czas Czystości, jak się zaczęła Wspólnota Guadalupe, ochrona życia, świadectwa i in. W pierwszym numerze jeden z artykułów napisał mariolog dr Wincenty Łaszewki. Prosimy o informacje czy parafie wyrażają chęć nabycia kwartalnika.


Print Friendly, PDF & Email