Święty to przyjaciel…

Parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie zaprasza zespoły, chóry, schole oraz solistów do udziału w Konkursie Piosenki Religijnej „Święty to przyjaciel…”, który będzie miał miejsce 18-19 kwietnia 2015 r. Konkurs odbywa się pod patronatem honorowym Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego Stanisława Budzika, Radia eR i Gościa Niedzielnego.

Konkurs ma charakter otwarty dla wszystkich wykonawców z całej Polski. Miejscem przebiegu Konkursu i Koncertu Laureatów będzie parafia pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie przy ul. Roztocze 1.

Warunkiem dopuszczenia do uczestnictwa w konkursie jest przesłanie zgłoszenia (wraz z tekstem, podaniem autora muzyki) oraz zgody na wykorzystanie zdjęć (skan lub wersja papierowa wysłana pocztą elektroniczną lub tradycyjną) w terminie do 1 kwietnia 2015 r. bezpośrednio na stronie parafii św. Urszuli Ledóchowskiej www.swietaurszula.lublin.pl/konkurs, lub na adres Parafia św. Urszuli Ledóchowskiej, ul. Roztocze 1, 20 – 722 Lublin.

„Święty to przyjaciel pocieszyciel, to brat kochający. Odczuwa nasze biedy, troski, modli się za nas, pragnie dobra naszego i szczęścia…” – św. Urszula Ledóchowska

Print Friendly, PDF & Email