Sekretariat pielgrzymkowy przed lubelską archikatedrą

Od 26 lipca 2019 r. przed archikatedrą lubelską swoją działalność rozpoczął sekretariat 41. Pieszej Pielgrzymki z Lublina na Jasną Górę. Sekretariat Pielgrzymkowy przed archikatedrą będzie działał do 3 sierpnia – dnia wyjścia Pielgrzymki z Lublina – w godz. 10.00-17.00

Tutaj każdy otrzyma wyczerpujące informacje związane z Lubelską Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę i będzie mógł zapisać się do dowolnej grupy pielgrzymkowej. Tutaj także będzie też możliwość przekazanie swojej intencji i wsparcia funduszu „Idę z Tobą”.

Sekretariat będzie dalej towarzyszył pielgrzymom na trasie, do końca trwania pielgrzymki. Tutaj, ci którzy zechcą dołączyć w trakcie trwania Pielgrzymki mają możliwość zapisania się o wybranej grupy. Tutaj także nabyć będzie można płaszcz przeciwdeszczowy czy długopis do zapisywania intencji, koszulki pielgrzymkowe, różańce czy kartki.

Tradycją jest, że co roku na pątniczym szlaku towarzyszy nam hymn. W tym roku z racji przygotowań do Synodu będzie to pieśń synodalna. Słowa zostały napisane specjalnie na tę okazję, natomiast melodia jest dobrze znana- to melodia pieśni „Panie dobry jak chleb”.

HYMN PIELGRZYMKI

więcej:

www.pielgrzymka.lublin.pl
www.facebook.com/pielgrzymkalubelska/

Print Friendly, PDF & Email