Pueri Cantores Lublinensis na kazimierkim festiwalu 2.02.2020

W niedzielę 2 lutego 2020 r., w ramach 2. Kazimierskiego Noworocznego Festiwalu Organowego, zaprezentuje się ks. Attila Adama Honti wraz z Archidiecezjalnym Chórem Chłopięco-Męskim Pueri Cantores Lublinensis. Koncert rozpocznie się o godz. 14.00 w Kościele Farnym w Kazimierzu Dolnym.

Festiwal wpisuje się w jubileusz 400-lecia organów w Kościele Farnym pw. św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja Apostoła w Kazimierzu Dolnym.

Organizator koncertów: Miasto Kazimierz Dolny, Pueri Cantores Lublinenses, Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja Apostoła w Kazimierzu Dolnym, Towarzystwo Ochrony Dziedzictwa Kulturowego „Kazimierska Fara” oraz Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki.

więcej: Kazimierski Noworoczny Festiwal Organowy 2020