Przezwyciężanie siebie – spotkanie nie tylko dla mężczyzn – 24.01.2017

Mężczyźni św. Józefa oraz Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego „Galilea” zapraszają 24 stycznia 2017 r. (wtorek), do parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Lublinie (Droga Męczenników Majdanka 27) na spotkanie pt. „Przezwyciężanie siebie„, którego gościem będzie Bill Moyer. Spotkanie rozpocznie się ok. godz. 18.45, po zakończeniu Mszy św. o godz. 18.00.

BILL MOYER jest założycielem SOS Leadership Institute, organizacji kształtującej liderów zmiany. Wcześniej posługiwał jako dyrektor operacyjny National Fellowship of Catholic Men. Nauczał liderów w 36 krajach świata i w 49 stanach USA na temat efektywnego przywództwa. Przez 14 lat pracował z młodzieżą w parafii św. Hieronima w Waco oraz doradca rodzinny w Diecezjalnym Biurze Życia Rodzinnego. Został doceniony przez diecezję Austin nagrodą ?Przyjaciel młodych? oraz (wspólnie z żoną Różą) nagrodą ?Lumen Gentium?. Sam jest ojcem 4 dorosłych dzieci i 7 wnuków. Wspólnie z żoną mieszkają w Waco w Texasie.
Prowadził ponad 150 rekolekcji i warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych wspólnie ze swym synem Billym. Wspólnie z synem napisali też książkę ?Ziarno sukcesu: Podróż od sukcesu do znaczenia? i ?Rekolekcje dla sukcesu: Żyj życiem świadomym celu?.

LUBLIN-plv1

Print Friendly, PDF & Email