Prezenty z nieba rozdane podopiecznym naszej Caritas

Św. Mikołaj odwiedził małych podopiecznych Caritas Archidiecezji Lubelskiej, i to prawdziwy. W jego rolę wcielił się sam ks. bp Artur Miziński, który wręczył dzieciom ?Prezenty z nieba?.

6 grudnia to wyjątkowy dzień, kiedy wspominamy św. Mikołaja kultywując tradycję obdarowywania innych. Z tej okazji, nasi Wolontariusze Caritas Archidiecezji Lubelskiej postanowili po raz drugi przygotować „Prezenty z Nieba„, które sfinansowane zostały dzięki uczestnikom II Balu Wolontariusza.

Wsparcie wielu życzliwych osób pozwoliło spełnić marzenia ponad setki dzieci z potrzebujących rodzin.

W rolę św. Mikołaja wcielił się prawdziwy biskup – ks. bp Artur Miziński – sekretarz generalny KEP, który wspólnie z milusińskimi śpiewał „Taki duży, taki mały może świętym być” i zachęcał, by naśladować Mikołaja także w dążeniu do świętości. Radosne oczekiwanie na prezenty bardzo szybko zmieniło się w euforię i radość, która zagościła nie tylko w oczach obdarowanych, ale i obdarowujących.

więcej na stronie: Caritas Archidiecezji Lubelskiej