Spotkanie nowego Kręgu Biblijnego w kościele pobrygidkowskim

wizytki1W środę, 28 października 2015 r. w kościele rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (pobrygidkowskim – ul. Narutowicza 6) odbędzie się pierwsze spotkanie Szkoły Biblijnej – Kręgu Biblijnego, które prowadzi ks. dr Marcin Zieliński, pracownik naukowy Instytutu Nauk o Biblii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.

Krąg biblijny to forma wspólnotowej lektury Pisma św., która łączy w sobie studium Słowa oraz dzielenie się Słowem. W ramach spotkań będą analizowane zarówno teksty liturgiczne, jak i ważne tematy biblijne. Spotkania mają także na celu nauczenie różnych metod medytacji Słowa natchnionego i ukazanie Ewangelii jako fundamentu życia chrześcijańskiego.

Spotkanie w dniu 28 października rozpocznie się o godz. 18.45 , w sali obok zakrystii.