Orszak Trzech Króli w Puławach

Puławy zapraszają na Orszak Trzech Króli 2016, który odbywa się pod hasłem: ?Nade wszystko, Miłosierdzie ? Miłość. Pokój. Przebaczenie.?

Orszak startuje w środę, 6 stycznia 2016 roku, o godzinie 13.00 na Placu im. Fryderyka Chopina, skąd w kolorowym orszaku i we wspólnym kolędowaniu przejdzie ulicami Puław i wraz z królami złoży dary Bożej Dziecinie.

W Puławach wydarzenie odbędzie się po raz czwarty, patronują mu Prezydent Miasta Puławy Janusz Grobel, Starosta Puławski Witold Popiołek, Wójt Gminy Puławy Krzysztof Brzeziński oraz Arcybiskup Metropolita Lubelski Stanisław Budzik.

W przygotowanie Orszaku Trzech Króli zaangażowały się dzieci i młodzież z puławskich przedszkoli i szkół: SP 3, SP 4, SP 6, SP 10, SP 11, I LO, ZSO nr 1, ZSO nr 2, ZS nr 1, ZS nr 2, ZS nr 3, Zespół Szkół Katolickich oraz Miejskie Przedszkole nr 7.

W tym roku Orszak poprowadzi Gwiazda, która wygrała 1. Ogólnopolski Konkurs na Gwiazdę Betlejemską ? Gwiazda puławska!

Organizatorem Orszaku jest Stowarzyszenie ?Rodzina? oraz parafie Dekanatu Puławskiego.

źródło: www.rodzina.pulawy.pl

OTK-2016-Plakat-nowy