Orszak Świętego Mikołaja w Lublinie rusza ze Starego Miasta 4.12.2022

Parafia pw. św. Mikołaja w Lublinie zaprasza na Orszak Świętego Mikołaja, który w tym roku wyruszy 4 grudnia 2022 r. (niedziela) o godz. 14.00 z Rynku Starego Miasta w Lublinie. W programie przejście w barwnym orszaku do parafii św. Mikołaja na lubelskim Czwartku, a tam m.in. zabawy, występy gwiazd, doroczne ważenie św. Mikołaja czyli bicie rekordu ilości osób przebranych za prawdziwego św. Mikołaja, przekazanie prezentów i pokaz sztucznych ogni.

Już po raz dziewiąty w historii Lublina w dniu 4 grudnia 2022 roku odbędzie się Orszak św. Mikołaja, który przejdzie ulicami miasta. Lubelski orszak ma być świętem radości, do którego zostali zaproszeni uczniowie z okolicznych szkół, parafianie oraz mieszkańcy Lublina.

PROGRAM ORSZAKU ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

4 GRUDNIA 2022 (Niedziela)

• godz. 14:00 – Rynek Główny miasta Lublin
    rozpoczęcie Orszaku na Starym Mieście