Ogólnopolska Pielgrzymka Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

W sobotę 2 września 2017 r. na Jasnej Górze odbędzie się 1. Ogólnopolska Pielgrzymka Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Obywa się ona w roku jubileuszu 30 lat dzieł Duchowej Adopcji w Polsce, pod hasłem: Z Maryją w czas niepokoju i zamętu.

W programie pielgrzymki: dziękczynienie, zawierzenie, przebłaganie za grzechy i świadectwa. Początek spotkania o godz. 10.00 na placu jasnogórskim, zakończenie o godz. 19.00 .

Mszy św. o godz. 12.00 przewodniczył będzie Biskup Rzeszowski i przewodniczący Rady ds. Rodziny Konferencji Episkopatu Polski bp Jan Wątroba.

Uczestnicy pielgrzymki mogli będą wysłuchać świadectw oraz konferencji, które wygłoszą wygłoszą o. Augustyn Pelanowski i o. Stanisław Jaros. Pielgrzymkę zakończy uroczysty Akt Zawierzenia rodzin Matce Bożej Jasnogórskiej.

Składamy duchowe dary Maryi z okazji 300-lecia, jednym z nich jest modlitwa za nienarodzonych. Od 30 lat setki tysięcy ludzi modli się modlitwą duchowej adopcji. Chcemy zorganizować I Ogólnopolską Pielgrzymkę w dniu 2 września na Jasną Górę, pod hasłem „Z Maryją w czas niepokoju i zamętu”. Zapraszamy wszystkich, którzy podjęli się tej modlitwy, chcą się jej podjąć, o to, by Bogu dziękować jak wielkie rzeczy przez te 30 lat nam uczynił” – mówi w zaproszeniu o. Stanisław Jarosz, organizator pielgrzymki, moderator Dzieła Modlitwy Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego na Jasnej Górze

Osoba podejmująca Duchową Adopcję Dziecka Poczętego odmawia przez 9 miesięcy każdego dnia dziesiątek różańca i modlitwę w intencji jego i rodziców. Może podjąć także dodatkowe postanowienia.
Szczegóły: www.duchowaadopcja.info

źródło, więcej:

http://www.m.jasnagora.com/wydarzenie-11340
http://koronamaryi.pl/na-dzis/duchowa-adopcja/
http://www.duchowaadopcja.info/

Print Friendly, PDF & Email