Noc konfesjonałów 2018 w Lublinie – 30.03.2018

W Wielki Piątek, 30 marca 2018 r., w wybranych kościołach lubelskiego śródmieścia odbędzie się już po raz szósty „Noc konfesjonałów” – czas modlitwy i spowiedzi przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy przyjeżdżają z daleka do domu na święta i którym trudno było skorzystać ze spowiedzi podczas rekolekcji wielkopostnych.

W wielkopiątkowy wieczór, od godziny 21.00 do północy, otwarte będą następujące świątynie:

– katedra lubelska
– kościół pw. Świętego Ducha przy Krakowskim Przedmieściu 1
– kościół pw. św. Piotra Apostoła przy ul. Królewskiej 9
– kościół pw. przyszpitalny Niepokalanego Poczęcia NMP przy ul. Staszica 16
– kościół pw. Nawrócenia św. Pawła przy ul. Bernardyńskiej 5
– kościół „Pobrygidkowski” przy ul. Narutowicza 6

W wymienionych kościołach do dyspozycji wiernych będą ulotki z rachunkiem sumienia.

W Wielki Czwartek, 29 marca 2018 r., także w godzinach 21.00-24.00 można będzie skorzystać ze spowiedzi:

– w kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP (Księża Marianie) przy ul. Bazylianówka 85.

Niech spowiedź wielkanocna stanie się dla nas wszystkich spotkaniem z Jezusem Miłosiernym, który wnosi w nasze życie przebaczenie, pokój i paschalną radość.

więcej informacji: www.nockonfesjonalow.pl