„Misericordiae Testis” – Świadkowie Miłosierdzia – 22.04.2017

Kościół Rektoralny św. Piotra Apostoła w Lublinie (ul. Królewska 9) zaprasza 22 kwietnia 2017 r., w wigilię Niedzieli Bożego Miłosierdzia, na uroczyste wprowadzenie do świątyni relikwii św. Jana Pawła II i św. Siostry Faustyny. Mszy świętej o godz. 18.00 przewodniczył będzie ks. Krzysztof Podstawka, wicekanclerz Kurii Metropolitalnej i rzecznik prasowy Arcybiskupa Lubelskiego. Po Mszy świętej odbędzie się koncert „Misericordiae Testis” (Świadkowie Miłosierdzia), w wykonaniu Chóru Gospel Rain .

Program koncertu – który specjalnie został ułożony na ten dzień – składa się z najbardziej przejmujących pieśni i piosenek zespołu, które ogłaszają moc Bożej miłości, są świadectwem dotyku Ojcowskiego przebaczenia i miłosierdzia.

Trwamy w radości Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa! W oktawie Wielkanocy, która od wielu lat szczególnie jest związana z ogłoszonym na „Białą” niedzielę Świętem Bożego Miłosierdzia, zapraszamy na kolejne spotkanie, kolejne uwielbienie w Kościele pw. św. Piotra Apostoła w Lublinie….
Zaśpiewamy piosenki pochodzące z dwóch ostatnich albumów koncertowych „N” i „Ogień”, pojawią się także piosenki do te pory niezarejestrowane…
Nasz koncert jest częścią wielkiego święta Bożego Miłosierdzia, trwającego niemal przez cały weekend aż do niedzieli…
Serdecznie Was zapraszamy do uczestnictwa, wspólnego ogłaszania radości wielkanocnej! /GOSPEL RAIN/

Koncert został zrealizowany przy współudziale Wydziału Kultury Miasta Lublin.
Wstęp na koncert jest wolny.

Print Friendly, PDF & Email