Maraton Biblijny w Lubartowie

maraton-biblijny

W ramach Tygodnia Biblijnego podjęta została w Lubartowie inicjatywa przeprowadzenia Maratonu Biblijnego. Zaplanowane jest przeczytanie w tym czasie wszystkich ksiąg Starego i Nowego Testamentu. W dniach od 19 do 25 kwietnia br. Słowo Boże czytane będzie w kolejno w parafiach Lubartowa:

• 19-21 kwietnia – parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • 21-22 kwietnia – parafia pw. św. Anny
  • 22-23 kwietnia – parafia pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
  • 23-25 kwietnia – kościół pw. św. Wawrzyńca Męczennika – oo. Kapucyni

Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do czytania. Czytanie odbywać się będzie w godzinach od 6.00 do 24.00 z przerwami na sprawowane Msze św. Zgłaszając się w rejestracji uczestnicy otrzymają odpowiedni fragment, zostanie wskazana godzina czytania i wszystkie niezbędne wskazówki. Każdy uczestnik maratonu będzie czytał ok. 7 – 15 minut.

Rejestracja w parafiach lub kontakt: ks. Krzysztof Krzaczek – kpkrzaczek@gmail.com tel. 661 453 673

Zachęcamy do zgłaszania się i podejmowania zadania czytania Pisma św., a wszystkich zapraszamy do wsłuchiwania się w Słowo Boże.