Koncert wielkopostny: ,,Baranku bez zmazy” 13.03.2016

w niedzielę 13 marca o godzinie 19.15 w kościele na Poczekajce

baranku_bez_zmazy_2016Zapraszamy  na KONCERT WIELKOPOSTNY BARANKU BEZ ZMAZY – w ramach projektu: Z Kulturą do Nieba ? V edycja.

Koncert – w  niedzielę 13 marca o godzinie 19.15 w kościele na Poczekajce  (Al. Kraśnicka 76 , Lublin) .

W Koncercie wystąpią:
CHÓR CUM SANCTIS -przy Parafii Matki Bożej Różańcowej w Lublinie
BARBARA PAZUR  – dyrygent
ALEKSANDRA BUBICZ ? sopran
ROBERT MOJSA ? tenor
GABRIELA KLAUZA ? organy
Kierownictwo artystyczne ? Gabriela Klauza

Podczas tego  Koncertu Wielkopostnego chór wykona pieśni pasyjne kompozytorów polskich i obcych a cappella oraz z towarzyszeniem organów.
Zostaną też zaprezentowane solowe arie na sopran oraz tenor i organy ze światowej literatury sakralnej takich kompozytorów, jak: G.B. Pergolesi, J.  S. Bach, W. A. Mozart, czy G. Bizet.

Wydarzenie to jest realizowane przy wsparciu Finansowym Miasta. Lublin w ramach projektu Franciszkańskiego Centrum Promocji Kultury Chrześcijańskiej organizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii Poczekajka w Lublinie.
Patronat honorowy objęli:
O. Andrzej Kiejza –  Minister Prowincjalny