Kocham cię takim, jakim jesteś – dzień skupienia dla młodzieży – 25.11.2017

Siostry Wynagrodzicielki Najświętszego Serca Jezusa z parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie zapraszają nowy cykl Dni skupienia dla młodzieży. W ich programie są warsztaty psychologiczne, konferencja i adoracja. Pierwsze spotkanie pod hasłem „Kocham cię takim, jakim jesteś” odbędzie się 25 listopada 2017 r. (sobota), w domu sióstr przy ulicy Judyma 47 w Lublinie.

Nie są to rekolekcje powołaniowe, a ich celem jest pomoc w chrześcijańskiej formacji młodych ludzi. Jest to propozycja cyklicznych dni skupienia dla wszystkich, którzy pragną budować swoje życie na Skale – Jezusie Chrystusie. Warsztaty psychologiczne poprowadzi p. Katarzyn Krasnodębska, natomiast konferencję ks. dr Mariusz Salach. 

Startujemy z nowym cyklem naszych dni skupienia w tym roku akademickim. Mamy nadzieję, że czekaliście na nie tak jak my 🙂 Pierwsze spotkanie pod hasłem „Kocham cię takim, jakim jesteś” odbędzie się 25 listopada 2017 r. w naszym domu przy ulicy Judyma 47. Będziemy rozważać te słowa Jezusa, skierowane do każdego z nas, podczas konferencji wraz z ks. dr. Mariuszem Salachem, teologiem duchowości, oraz podczas warsztatów z psychoterapeutą Katarzyną Krasnodębską.

Szczegółowe informacje na facebooku –
https://www.facebook.com/wynagrodzicielkinsj/
i na plakacie.

Informacje o Zgromadzeniu: www.wynagrodzicielkinsj.pl

Zapisywać się można telefonicznie: s. Ania, nr tel.: 606 397 960 lub przez e-mail: sr.a.kaczmarczyk@gmail.com

Print Friendly, PDF & Email