Imieniny i urodziny abp. Bolesława Pylaka

Ksiądz Arcybiskup Bolesław Pylak, najstarszy biskup w Polsce i w Europie, 19 sierpnia obchodził swoje imieniny, a 20 sierpnia 2018 r. swoje 97. urodziny. To kolejna okazja, by Czcigodnemu Solenizantowi złożyć najserdeczniejsze życzenia i otoczyć Go naszą modlitwą.

W  bieżącym roku Ksiądz Arcybiskup Senior Bolesław Pylak obchodził także 70. rocznicę swoich święceń kapłańskich [29.06.2018].

@StanislawBudzik: Ks. Abp Bolesław Pylak, najstarszy biskup w Polsce i w Europie, obchodzi dziś imieniny a jutro 97. urodziny. Gratulujemy i otaczamy modlitwą Czcigodnego Solenizanta!

@RzecznikArchLub: Dziękujemy Bogu za dar życia i posługi w archidiecezji Lubelskiej abp. seniora Bolesława Pylaka. Życzymy wielu łask z okazji imienin oraz przypadającej 20 sierpnia 97. rocznicy urodzin. Niech Matka Boża ma Księdza Arcybiskupa w nieustannej opiece!

GOŚĆ LUBELSKI [Najstarszy polski biskup kończy 97 lat]: Lubelski biskup Bolesław Pylak od siedmiu lat jest najstarszym biskupem w Polsce. Sakrę biskupią przyjął 52 lata temu… [czytaj dalej]

czytaj także: 70. rocznica święceń kapłańskich abp. Bolesława Pylaka – 29.06.2018

Refleksje Księdza Arcybiskupa Bolesława Pylaka sprzed siedmiu lat [Tv KUL – telewizja dla Ciebie!]: