III Wakacyjne Wieczory Filmowe u św. Maksymiliana 13-15.08.2016

Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie (ul. Droga Męczenników Majdanka 27) zaprasza miłośników dobrego filmu na III Wakacyjne Wieczory Filmowe pod gołym niebem. Przez kolejne dni: 13-15 sierpnia 2016 r. (sobota-poniedziałek), o godz. 20.30 na dużym ekranie można będzie obejrzeć razem następujące filmy:

13 sierpnia – sobota – ?Franciszek? ? film fabularny o papieżu Franciszku
14 sierpnia – niedziela – ?Czy naprawdę wierzysz?? ? film o sile wiary
15 sierpnia – poniedziałek – ?Bernadetta? ? film o objawieniach Matki Bożej w Lourdes

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą turystycznych krzesełek, leżaków lub kocy. W trakcie projekcji podawana będzie kawa, herbata, zimne napoje oraz słodycze.

W najbliższą niedzielę 14 sierpnia br. w parafii odbędzie się w także doroczny odpust ku czci św. Maksymiliana Kolbego. Główna Msza Święta odpustowa o godz. 11.30. W tym roku podczas uroczystości patronalnych parafii obecny gościć będzie ks. infułat Jan Pęzioł z figurą Matki Bożej Kębelskiej.

W dzień odpustowy po Mszy świętej o godz. 18.00 parafia zaprasza na świąteczny poczęstunek przy grillu na terenach zielonych przy Domu Jana Pawła.

Film1