„Gość” na wyciągnięcie ręki

Nie byliście w kościele? Nie kupiliście „Gościa”? Nic straconego! – zapewnia Tygodnik Katolicki „Gość Niedzielny”. Najnowszy numer jest zawsze dostępny po wejściu na stronę www.e.gosc.pl (także numery archiwalne).

Zdajemy sobie sprawę, że najwięcej naszych czytelników kupuje „Gościa Niedzielnego” przy okazji uczestnictwa we Mszy św. niedzielnej w swojej parafii. Dziś zdecydowana większość z was skorzystała z opcji #zostańwdomu. To dobrze. Co zatem zrobić, by jeszcze dziś przeczytać najnowszy numer naszego tygodnika? Skorzystać z e-wydania.

www.lublin.gosc.pl

Zapoznać się można z wydaniem głównym (treści ogólnopolskie), a także z dodatkami diecezjalnymi, w tym z „Gościem Lubelskim”. Wystarczy w lewym górnym rogu – obok loga – rozwinąć strzałkę i wybrać konkretny dodatek.

Klikając na dole strony „Kupuję” – uzyskuje się dostęp do wybranych treści w formie elektronicznej. Koszt numeru jest niższy niż wydania papierowego – wynosi 4 zł. Można również zakupić dostęp do poszczególnych artykułów z wydania ogólnopolskiego. Treści ogólnopolskie – TUTAJ.

Bieżące wiadomości z archidiecezji lubelskiej na stronie „Gościa Lubelskiego” – https://lublin.gosc.pl/

Dzięki temu, że wykupicie w tej formie dostęp do przygotowanych przez nas treści, umożliwicie nam utrzymanie płynności finansowej. Niestety koronawirus i związana z nim kwarantanna mają swoje konsekwencje również dla naszego tygodnika. Bardzo serdecznie dziękujemy za to, że z nami jesteście i nas wspieracie.

www.lublin.gosc.pl
Print Friendly, PDF & Email