„Niedziela” bez wychodzenia z domu

Tygodnik „Niedziela” zaprasza do skorzystania – szczególnie w trudnym czasie epidemii – z szansy wzrostu duchowego przez lekturę katolickiej prasy. Można zrobić to także bez wychodzenia z domu odwiedzając strony: www.niedziela.pl i www.lublin.niedziela.pl.

Możesz kupić „Niedzielę” nie wychodząc z domu! Tygodnik Katolicki „Niedziela” posiada elektroniczną wersję. Zaletami e-wydania są o połowę niższa cena w porównaniu z wersją drukowaną, a także możliwość łatwego przechowywania każdego egzemplarza.

Elektroniczne wydanie czasopisma (tzw. e-wydanie) to pełna zawartość tekstowa zgodna z papierową wersją gazety, którą w formacie pdf możemy otwierać i czytać na komputerach, smartfonach czy tabletach.

Elektroniczne wydanie Tygodnika Katolickiego „Niedziela” to koszt jedynie 3 zł. E-wydanie w łatwy sposób możemy zamówić przez internet i zapłacić przelewem internetowym lub SMS-em. Aby zakupić „Niedzielę” w wersji elektronicznej, wystarczy wejść na stronę e.niedziela.pl i postępować według zamieszczonej tam instrukcji.

Dla osób pozostających w domach istnieje możliwość zamówienia prenumeraty kwartalnej drukowanej wersji tygodnika, którą listonosz każdego tygodnia będzie dostarczał bezpośrednio do domu. Aby zamówić wersję drukowaną należy skontaktować się z Działem Kolportażu pod nr tel. (34) 324 36 45 lub mailowo: kolportaz@niedziela.pl.

Print Friendly, PDF & Email