Dni Muzyki Chrześcijańskiej „Cecylianka” w Semiarium Duchownym 15-17.11.2019

W dniach 15-17 listopada 2019 r. Metropolitalne Seminarium Duchowne w Lublinie zaprasza na Dni Muzyki Chrześcijańskiej „Cecylianka”, organizowane z okazji wspomnienia liturgicznego (22 listopada) świętej Cecylii – patronki muzyki.

Cecylianka to trzy dni koncertów chórów, zespołów i schol. Wszystkie wydarzenia związane z Cecylianką mają charakter otwarty. Stąd też podczas trwania festiwalu seminaryjna aula i kościół, zapełniają się ludźmi w różnym wieku, którzy wspólnie z alumnami chcą cieszyć się pięknem szeroko rozumianej muzyki chrześcijańskiej. Cecylianka to zarówno wspaniała zabawa, możliwość spotkania ze znajomymi i chwalenie Boga poprzez śpiew. Dlatego w tym roku nie może zabraknąć również Ciebie!

PROGRAM:

15 LISTOPADA (PIĄTEK) – GODZ. 19.00