Akademicka Droga Krzyżowa – 16.03.2018

Duszpasterstwo Akademickie Archidiecezji Lubelskiej zaprasza całą lubelską społeczność akademicką oraz przyjaciół i absolwentów uczelni wyższych do udziału  w nabożeństwie Drogi Krzyżowej po miasteczku akademickim, która odbędzie się w najbliższy piątek 16 marca 2018 r. Nabożeństwo rozpoczęcie o godz. 18.00 przy kościele akademickim KUL. Tradycyjnie poszczególne stacje rozmieszczone będą m.in. przy Chatce Żaka i Domach Studenckich.

W tym roku rozważania przygotowuje Duszpasterstwo Akademickie KUL. W czasie Drogi Krzyżowej obecne będą relikwie Drzewa Krzyża Świętego z bazyliki oo. Dominikanów. Po zakończeniu nabożeństwa można będzie adorować relikwie w kościele akademickim KUL. Serdecznie zapraszamy .