7 sekretów efektywnego ojcostwa 16-17.03.2018

Inicjatywa Tato.Net oraz Parafia pw. św. Maksymiliana Kolbego w Lublinie zapraszają na warsztaty7 sekretów efektywnego ojcostwa”, czyli na ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić swoje ojcowskie umiejętności i stawać się bohaterami dla swoich dzieci. Warsztaty odbędą się w dniach 16-17 marca 2018 r., w domu parafialnym przy ul. Droga Męczenników Majdanka 27 w Lublinie.

Warsztaty Tato.Net 7 sekretów efektywnego ojcostwa mają na celu odbudowywanie prawidłowych relacji w rodzinach oraz rozwijanie umiejętności rodzicielskich. Program nawiązuje głównie do badań socjologicznych doktora Kena Canfielda zawartych m.in. w książce „Siedem Sekretów Efektywnych Ojców„.

Czas spędzony na warsztatach to bardzo dobra inwestycja. To bez wątpienia dla mnie drogowskaz do poszukiwania, inspiracja do podejmowania działania w codziennej drodze, do odkrywania i radowania się powołaniem, jakim jest ojcostwo. – Tomek

Po tygodniu od zakończenia warsztatów moje dzieci powiedziały mi: „Tato! Ty teraz jesteś jakiś bardziej normalny. Tato! Nasza rodzina jest trochę lepsza.” Wiem, że to początek drogi i ciężkiej pracy, ale warsztaty to najwspanialszy prezent jaki mogłem dać moim dzieciom i mojej rodzinie. – Przemek

Szczegóły na stronie www.tato.net oraz na plakacie. Liczba miejsc ograniczona.