Adwentowy dzień skupienia dla młodzieży – 16.12.2017

Siostry Wynagrodzicielki Najświętszego Serca Jezusa z parafii pw. św. Urszuli Ledóchowskiej w Lublinie zapraszają na Adwentowy Dzień skupienia  w ramach nowego cyklu dni skupienia dla młodzieży. Spotkanie odbędzie się pod hasłem Ja jestem Drogą, Prawdą i Życiem”

Czujesz się zabiegany(-a)? Chcesz się zatrzymać?

Bóg chce Ci coś powiedzieć, lecz potrzebuje na to czasu, który Ty Mu dasz.
Chce umacniać i pogłębiać relację z Tobą, lecz do tego potrzebne My jest spotkanie, na które przyjdziesz.

Przygotowaliśmy kolejny, tym razem adwentowy, Dzień Skupienia dla młodzieży pod hasłem „Ja jestem drogą, prawdą i życiem”, podczas którego będziesz mógł (mogła) zagłębić się w siebie, poznać jeszcze lepiej Pana Boga i spotkać nowych ludzi.

W programie przewidziana jest m.in. Msza Święta z konferencją (ks. dr Mariusz Salach), warsztaty psychologiczne (p. Katarzyna Krasnodębska) oraz adoracja Najświętszego Sakramentu.

Szczegółowe informacje na facebooku –
i na plakacie.

Zapisywać się można telefonicznie: s. Ania, nr tel.: 606 397 960 lub przez e-mail: sr.a.kaczmarczyk@gmail.com