40. Piesza Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę

Owocem Ducha jest miłość – pod takim hasłem wyruszy 3 sierpnia 2018 r. – 40. Piesza Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę.

W okazji przypadającego w tym roku jubileuszu organizatorzy pielgrzymki zachęcają do tworzenia jubileuszowego pamiętnika pielgrzyma.

Z racji jubileuszu już teraz zachęcamy do dzielenia się swoimi pielgrzymkowymi wspomnieniami. Pierwsze kroki na szlaku, przyjaźnie tu zawarte, łaski wymodlone – to wszystko i wiele więcej opisane, a nie raz uchwycone na zdjęciu może stać się częścią wspólnych wspomnień. – Chcemy pokazać, jak kiedyś wyglądała pielgrzymka, jak się zmienialiśmy, ale też co przeżywaliśmy. Zachęcam do dzielenia się swoimi przeżyciami – mówi ks. Mirosław Ładniak, przewodnik Lubelskiej Pieszej Pielgrzymki.

Wspomnienia, zdjęcia czy filmiki można wysyłać na nasz adres e-mail: info@pielgrzymka.lublin.pl, można też umieszczać je na naszym facebookowym profilu.

czytaj więcej:

www.pielgrzymka.lublin.pl

www.facebook.com/pielgrzymkalubelska/

GOŚĆ LUBELSKI [W tym roku 40. pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę]: Hasłem tegorocznych rekolekcji w drodze są słowa „Owocem Ducha jest miłość”. Konferencje będzie głosił ks. Adam Rybicki, a partnerem pielgrzymki jest Duszpasterstwo Młodzieży. Już można się zapisywać… [czytaj dalej]

Print Friendly, PDF & Email