Zaproszenie do udziału w Festiwalu Teatrów Amatorskich – 20.05.2018

Akademia Młodzieżowa, działająca przy Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo zaprasza do udziału w IV edycji Festiwalu Teatrów Amatorskich, który odbędzie się 20 maja 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury im. K. Walczak w Końskowoli. Do udziału w festiwalu organizatorzy zapraszają grupy teatralne z przedstawieniami, etiudami i krótkimi formami teatralnymi, dotykającymi prawdziwych wartości, do zaprezentowania się podczas Festiwalu.

Wydarzenie to skupia młodzieżowe grupy teatralne z całej Polski i ma zadanie stworzyć przestrzeń do wymiany doświadczeń, nabycia nowych umiejętności scenicznych, a także nieść pomoc Instruktorom tych grup w zakresie efektywnego ich prowadzenia. Zapraszamy wszystkie teatry młodzieżowe, które w swoim repertuarze dotykają wzniosłych i prawdziwych wartości. Zapraszamy zwłaszcza tych, którzy za pomocą teatru chcą kształtować postawy młodego człowieka i zmieniać jego świat na lepsze.

Zainteresowanym grupom organizatorzy oferują:

• możliwość zaprezentowania krótkiej formy teatralnej
• bezpłatny udział w warsztatach teatralnych
• konsultacje ze specjalistą z dziedziny teatru
• forum dla Instruktorów grup, podczas którego nastąpi wymiana doświadczeń i porad dotyczących prowadzenia grupy i rozwiązywania problemów z tym związanych

Warsztaty teatralne dla chętnych grup odbędą się 28 kwietnia w Centrum Dobrego Wychowania w Motyczu Leśnym (12 km od Lublina) oraz 20 maja (przed Festiwalem). Chęć wzięcia udziału w warsztatach należy zgłosić organizatorowi najpóźniej 7 dni przed terminem warsztatów. 

Kartę zgłoszenia należy wysłać na adres e-mail: akademia@fsd.lublin.pl lub złożyć w siedzibie Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo (ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin) do 7 maja 2018 r.

Więcej informacji na stronie: www.festiwal.akademiamlodziezowa.pl
lub pod numerem telefonu 512 440 046. 

Załączniki:

• REGULAMIN (POBIERZ)
• FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (POBIERZ)
• PLAKAT (POBIERZ)

Print Friendly, PDF & Email