Zaproszenie dla małżonków – jubilatów

obraczki_dlonie_afp_jay_directo

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Lubelskiej serdecznie zaprasza jubilatów obchodzących w tym roku swój jubileusz 50-lecia (55-lecia, bądź 60-lecia) pożycia małżeńskiego na uroczystą Mszę świętą w ich intencji, która będzie sprawowana w Archikatedrze Lubelskiej w niedzielę dnia 24 maja 2015 r. o godz. 11.30 .

Bezpośrednio po Mszy świętej odbędzie się uroczyste spotkanie dostojnych jubilatów z władzami miasta i stowarzyszenia. Spotkanie to połączone będzie między innymi z wręczeniem okolicznościowych dyplomów i koncertem.

W celu umożliwienia odpowiedniego przygotowania tego spotkania organizatorzy proszą o zgłoszenie swojej obecności poprzez przesłanie go pocztą do 4 maja br. na adres Stowarzyszenia:

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Lubelskiej
ul. Zielona 3
20-082 Lublin


PRZYKŁADOWA TREŚĆ ZGŁOSZENIA:
Niniejszym potwierdzamy, iż obchodzimy w roku 2015 swój Jubileusz …….. (50-lecia, 55-lecia, 60-lecia) małżeństwa i zamierzamy uczestniczyć we Mszy św. w Archikatedrze Lubelskiej w dniu 24 maja o godz. 11:30, a następnie w spotkaniu w Trybunale Koronnym.
Nazwiska i imiona: ……………………………………..
Adres zamieszkania: ……………………………………

 

Na spotkanie jubilatów oraz do udziału w obchodach XVIII Lubelskich Dni Rodziny zaprasza prof. dr hab. Witold Stępniewski, prezes Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Lubelskiej:

 

Print Friendly, PDF & Email