XXIV Targi Wydawców Katolickich w Lublinie 23-25.11.2023

W dniach od 23-25 listopada 2023 r. w Collegium Jana Pawła II Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II (Lublin, Al. Racławickie 14) odbędą się XXIV Targi Wydawców Katolickich. Organizatorem Targów jest Stowarzyszenie Wydawców Katolickich, a współorganizatorem Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II.

Ofertę publikacji z zakresu duchowości, historii Polski i Kościoła czy literatury dla dzieci i młodzieży zaprezentuje kilkanaście oficyn z Kielc, Sandomierza, Krakowa, Warszawy i oczywiście Lublina.

Tak jak w latach poprzednich lubelskie targi potrwają 3 dni (czwartek – sobota), tak aby były dostępne dla społeczności studenckiej jak i mieszkańców Lublina i okolic.

Patronatem honorowym tegoroczne TARGI objęli:
• JE Arcybiskup Stanisław Budzik – Metropolita Lubelski
• Ks. prof. dr hab. Mirosław Kalinowski – Rektor KUL
• Lech Sprawka – Wojewoda Lubelski
• Jarosław Stawiarski – Marszałek Województwa Lubelskiego

Uroczystość otwarcia Targów, która odbędzie się 23 listopada 2023 r. o godz. 10.00 w Collegium Jana Pawła II (ul. Hieronima Łopacińskiego 5) Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego

źródło: https://swk.pl/

• Sponsor: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
• Partnerem wydarzenia jest Województwo Lubelskie „Lubelskie Smakuj Życie!”
• Patronat medialny: „Dziennik Wschodni”, „Nowy Tydzień w Lublinie”, „Kurier Lubelski”, TVP 3 Lublin, Radio Centrum Lublin, Radio Plus, Katolickie Radio Podlasie, Polskie Radio Lublin, Radio Warszawa, „Gość Niedzielny”, Katolicka Agencja Informacyjna, Regionalny Portal Informacyjny, Naszemiasto.pl, „Niedziela”, Tygodnik „Idziemy”, Orszak św. Mikołaja, Lubelska.tv, Biblioteka Analiz, Lubelski Serwis Informacyjny.
#Lubelskie
#LubelskieSmakujŻycie
#KierunekLubelskie
• Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury